Adresser pukkverk Veidekke

Gå direkte til våre pukkverk i: Viken, Innlandet, Vestfold og Telemark, Rogaland, Vestland, Møre og Romsdal, Trøndelag, Troms og Finnmark.

'Viken

Skedsmo pukkverk

Gjerdrumsveien 80, 2020 Skedsmokorset (google maps)
E-post: Skedsmo.pukkverk@veidekke.no
Telefon: +47 63 87 06 30
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30
 

Bergmoen grus, Jessheim

Gardermoen Allé 246, 2067 Jessheim (google maps)
E-post: vekt.bergmoen@veidekke.no
Telefon: +47 63 97 94 50
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-16.00

 

Lab Jessheim

Gardermoen Allé 246, 2067 Jessheim (google maps)
E-post: eivind.herseth@veidekke.no
Telefon: +47 988 98 733
Åpningstider: mandag-torsdag 07.00-15.30, fredag 07.00-13.00
Se også laboratoriet vårt på Jessheim her.
 

Tangen pukkverk, Maura

Vestre Hurdalsveg 117, 2032 Maura (google maps)
E-post: vekt.bergmoen@veidekke.no
Telefon: +47 63 97 94 50
Åpningstider: mandag-torsdag 07.00-16.00, fredag 07.00-13.00
 

Hokksund pukkverk

Solbergveien 18, 3300 Hokksund (google maps)
E-post: hokksund@veidekke.no
Telefon: +47 32 25 26 10
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00

Burud pukk og grus, Skotselv

Skotselvveien 619, 3330 Skotselv (google maps)
E-post: Hokksund@veidekke.no
Telefon: +47 32 25 26 10
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00

'Innlandet

Åndalen pukkverk, Hunndalen

Skumsjøvegen 330, 2827 Hunndalen (google maps)
E-post: vekt.andalen@veidekke.no
Telefon: +47 61 14 07 70
Åpningstider: mandag-fredag 07.30-15.00

Sørli pukkverk, Stange

Sørli, 2335 Stange (google maps)
E-post: sorli@gholth.no
Telefon: +47 91 80 80 38
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

Vang grustak, Hamar

Bjørgedalsveien 875, 2323 Hamar (google maps)
E-post: vang@gholth.no
Telefon: +47 62 53 69 70
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

Brynsåsen, Stange

Brynsvegen 489, 2345 Stange (google maps)
E-post: brynsasen@gholth.no
Telefon: +47 62 58 38 23
Åpningstider: vinterstengt

Rudshøgda pukkverk

Tandeskogvegen 247, 2360 Rudshøgda (google maps)
E-post: mortenbj@gholth.no
Telefon: +47 62 53 69 70
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

Hovemoen grustak, Lillehammer

Hovemovegen 78, 2624 Lillehammer (google maps)
E-post: vekt.hovemoen@veidekke.no
Telefon: +47 61 27 06 30
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00

Lillehammer pukkverk

Messenlivegen 843, 2611 Lillehammer (google maps)
E-post: vektlil@veidekke.no
Telefon: +47 45 23 76 64
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00

Øyer grustak

Gnr 64 Bnr 4, 2636 Øyer (google maps)
E-post: Vekt.oyer@veidekke.no
Telefon: +47 901 66 420
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00

'Vestfold og Telemark:

Freste pukkverk, Sem

Bispeveien 203, 3170 Sem (google maps)
E-post: vekt.freste@veidekke.no
Telefon: +47 33 01 63 00
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00
 

Himberg pukkverk, Ramnes

Ramnesveien 482, 3175 Ramnes (google maps)
E-post: vekt.skoppum@veidekke.no
Telefon: +47 33 39 65 54 | +47 915 40 804
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

Skaane pukkverk, Nykirke

Falkenstensveien 455, 3180 Nykirke (google maps)
E-post: vekt.skoppum@veidekke.no
Telefon: +47 33 07 85 70
Åpningstider: vinterstengt

Skoppum pukkverk

Adalsveien 24, 3185 Skoppum (google maps)
E-post: vekt.skoppum@veidekke.no
Telefon: +47 33 07 04 77
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00
 

Stokke pukkverk

Undelstvedtveien 4, 3160 Stokke (google maps)
E-post: vekt.stokke@veidekke.no
Telefon: +47 33 33 61 00
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

Aasmund Berg pukkverk, Sandefjord

Fokserødveien 26, 3241 Sandefjord (google maps)
E-post: berg@veidekke.no
Telefon: +47 33 47 01 71
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

'Rogaland

Tullin Ree pukkverk, Kvernaland

Åslandsvegen 70, 4355 Kvernaland (google maps)
E-post: vekt.tullin@veidekke.no
Telefon: +47 51 48 56 88
Åpningstider: mandag og onsdag: 06:00 – 16:00, tirsdag og torsdag: 06:00-20:00, fredag: 06:00-15.00
I perioden 01.04. – 30.09. har vi åpent på lørdager kl 08:00 – 13:00
 

'Vestland

Hyllestad pukk, Leirvik i Sogn

Sognesjøveien 1318, 6953 Leirvik i Sogn (google maps)
E-post: Anton.guddal@veidekke.no
Telefon: +47 57 78 88 63
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

'Møre og Romsdal

Knuseverket, Ålesund

Alvikvegen 212, 6019 Ålesund (google maps)
E-post: knuseverket@veidekke.no
Telefon: +47 400 03 350 | +47 915 19 895
Åpningstider: mandag-fredag 07.30-16.00

'Trøndelag

Ottersbo pukkverk, Opphaug

7140 Opphaug (google maps)
E-post: ottersbo@veidekke.no
Telefon: +47 911 65 950
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.30

Steinkjer pukkverk

Lerkehaugvegen 2, 7711 Steinkjer (google maps)
E-post: vekt.steinkjer@veidekke.no
Telefon: +47 74 16 05 50
Åpningstider: mandag-fredag 07.00-15.00

'Troms og Finnmark

Finnmark sand, Alta

Stranddalen 6, 9516 Alta (google maps)
E-post: finnsand@veidekke.no
Telefon: +47 78 44 49 44