Betongfag

Som betongfagarbeider kan du jobbe i virksomhetene i Veidekke Bygg og Veidekke Infrastruktur.

Betongfag i Veidekke

Informasjon om faget​

Arbeidsoppgaver omfatter produksjon av plasstøpte og prefabrikkerte betongkonstruksjoner innen bygge- og anleggsvirksomhet.

Sentrale arbeidsområder er:​

  • Fundamentering​
  • Forskaling og armering​
  • Utstøping av betong, produksjon og montering av betongelementer, betongrehabilitering​
  • Branntetting og fuging​
  • Tegning- og konstruksjonsforståelse​
  • Rigging og drift av byggeplass​
Informasjon med godkjennelse fra vilbli.no​

Vil du snakke med oss om dette?

Øystein Nestor Olsen

Lærlingkontakt Veidekke Anlegg. Hele landet.

T: +47 928 64 854

oystein-nestor.olsen@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Robert Dominguez

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Oslo. Oslo og Akershus.

T: +47 916 29 463

robert.dominguez@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Jan Rune Fjeld

Lærlingkontakt Seby AS. Akershus/Romerike.

T: +47 900 58 837

jan-rune.fjeld@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Inger-Marit Tveten

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Øst.

T: +47 917 94 133

inger-marit.tveten@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Christopher Falck Anderssen

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Trøndelag.

T: +47 959 31 686

christopher.anderssen@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Kristian Skrove

Lærlingkontakt Grande Entreprenør, Trøndelag.

T: +47 992 88 174

kristian.skrove@grande-entreprenor.no

Vil du snakke med oss om dette?

Ole Askvik

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Bergen.

T: +47 930 08 651

ole.askvik@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Kjell Wiig

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Stavanger. , Klepp Stasjon

T: +47 982 41 853

kjell.wiig@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Per Bjørnar Berge

Lærlingkontakt Block Berge Bygg, Rogaland (fabrikk).

T: +47 916 64 973

pb@blockberge.no

Vil du snakke med oss om dette?

Arne Sandvik

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Haugesund.

T: +47 958 74 118

arne.sandvik@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Rune Ingulstad

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Agder.

T: +47 988 80 964

rune.ingulstad@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Lise Frilund

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Møre og Romsdal.

T: +47 984 54 647

lise.frilund@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Christine Aagård Midthjell

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Sogn & Fjordane.

T: +47 916 12 897

christine.aagard@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Jorunn Haverstad

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Indre Østland. Innlandet

T: +47 990 81 106

jorunn.haverstad@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Merete Woll

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Buskerud, avd Drammen.

T: +47 926 20 304

merete.woll@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Ole Vidar Størdal

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Buskerud, avd. Valdresbygg.

T: +47 908 98 336

ole-vidar.stordal@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Jo Etterlid

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Buskerud, avd. Hallingdal.

T: +47 405 54 986

jo.etterlid@veidekke.no

Vil du snakke med oss om dette?

Yvonne Lysebo

Lærlingkontakt Veidekke Bygg Vestfold og Telemark.

T: +47 913 96 259

yvonne.lysebo@veidekke.no